Kablosuz Kamera Sistemi

Kablosuz IP CCTV Kamera Çözümleri

Ev, ofis, depo, öğrenci yurdu, kafe, alışveriş merkezi, hastane gibi çeşitli mekanlarda yaşanan olası güvenlik ihlallerine karşı önlem almak önemlidir. Şartlara uygun bir güvenlik sistemi seçmek gerekir. Yeni nesil teknolojinin günümüz dünyasına kazandırdığı güvenlik sistemleri arasında kablosuz kamera sistemi ön plana çıkar. Kablosuz kullanım olanağı, kamera sistemlerinin daha fonksiyonel olmasını sağlar. Ergonomik yapısıyla dikkat çeken modeller kendi güvenlik sisteminizi pratik bir şekilde kurmanızı kolaylaştırır. Kablosuz çalışan kamera modeli güvenliği sağlamasının yanı sıra kalabalık kablo görüntüsü oluşumunu da önleyerek yaşam alanlarının dağınık görünmesini engeller. Kablosuz güvenlik sistemi ev ve iş yerlerinin her yerine rahatlıkla konumlandırılabilir.

Günün Her Saatinde Kayıt Alan Kablosuz Güvenlik Kamerası

Gelişmiş görüntü teknolojisi ve ses sistemiyle beklentilerinizi karşılayan güvenlik sistemleri oldukça güçlü sinyallere sahiptir. Çift yönlü ses aktarımı yapabilen ürün seçenekleri kamera görüşüne giren her türlü sesi ve görüntüyü eksiksiz bir şekilde kaydeder. Akıllı cep telefonları ve bilgisayarlarınızda senkronize olabilen kamera sistemi 7/24 görüntü ve sesleri kaydeder. Sistem kaydedilen tüm verileri uzaktan takip etmenize olanak sağlar. Böylece istenmeyen durumlarla karşılaşıldığında bilmek istediğiniz detayların tamamını tekrar izleyebilirsiniz. Kablosuz sistem yalnızca gündüz değil gece saatlerinde de net görüntüler sunar. Gece görüş sistemi bulunan cihazları, kablosuz ağ bağlantısı sayesinde uzaktan yönlendirebilirsiniz. Bulunduğunuz mekandan ayrılmadan 360 derece dönebilen kablosuz kameralarınızın yönünü istediğiniz yöne çevirerek daha geniş bir alanı kontrol edebilirsiniz.

Değişen Hava Koşullarına Karşı Dayanıklılık Gösteren Profesyonel Güvenlik Sistemi

İç ve dış mekanlar için profesyonel koruma sağlayan güvenlik sistemi her türlü objeye duyarlı olan hareket sensörleri sayesinde anlık olarak telefonunuza bildirim gönderir. İstediğiniz her yere taşıyabileceğiniz ve dilediğiniz mekana tekrar kurulum yapabileceğiniz kameralar belirlediğiniz bir kullanıcı adı ve şifre ile çalışır. Sunduğu avantajlara oranla oldukça düşük bir bakım maliyeli olan kablosuz kamera modeli, kaliteli malzemelerden imal edildiğinden hava şartlarına ve darbelere karşı dayanıklıdır. Sektörde önemli bir paya sahip global markalardan seçilen kablosuz güvenlik kameraları fiyat – performans değerlendirmesinde beklentilerinizi karşılar. Düşük maliyetle sunulan MaviAlarm kablosuz güvenlik kamerası sistemlerini online olarak inceleyebilir, dilediğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.