Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sistemleri her geçen gün gelişerek avantaj sağlayan modeller ortaya koyar. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen güvenlik araçları arasında yer alan alarm sistemleri bu alanda önemli bir paya sahiptir. Özel mülk ve iş yerlerinde yaşanması muhtemel hırsızlık olaylarına karşı caydırıcı bir etkiye sahip olan alarm sistemlerinin kullanım kolaylığı sunması önem taşır. Bu noktada devreye giren kablosuz alarm sistemleri iş yerleri için yalnızca mesai saatlerinde değil mesai saatleri dışında da güvenliği sağladığı için rağbet görür. Olası tehlikelere karşı önlem olarak başvurulan alarm sistemleri yalnızca hırsızlık olayları için değil, aynı zamanda ev ve iş kazaları sonucu ortaya çıkan durumlar için de hayat kurtarıcıdır.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz Güvenlik Sistemleriyle Kendinizi Güvende Hissedin

Kablosuz bir şekilde sunulan alarm sistemi güvenlik şirketleri ile senkronizedir. Güvenlik şirketlerinin sunduğu çözümler çerçevesinde acil durumlar ve panik yaşatan anlarda kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissedersiniz. Güvenliğinizi sağlayan alarm sistemleri sensörlerle çalışır. Cihaz üzerinde yer alan sensörler farklı durumları algılamaya yönelik bir yazılım sistemiyle çalışır. İstenmeyen durumların meydana gelmesi halinde sensör sistemi devreye girerek alarm sinyali gönderir. Bu sinyallerin durumuna göre alarm izleme merkezi harekete geçer ve alarm sistemi siren çalabilir. Kişilerin ve nesnelerin hareketlerini algılayabilen hareket sensörü gibi özelliklere sahip olan alarm sistemi ilgili güvenlik birimlerini evinize ya da iş yerlerinize yönlendirir.

Hassas Sensör Sistemiyle Evinizi ve Ofisinizi Koruyan Yeni Nesil Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sistemlerinde bulunan diğer sensörler; yangın sensörü, gaz kaçağı dedektörü, acil sağlık ve panik butonudur. Isı ve duman dedektörüne sahip sensörlerden gelen bildirimler itfaiye ekiplerine yönlendirilirken, gaz kaçağı dedektörü durumu size bildirir. Alarm sistemleri üzerinde şifreleme paneli yer alır. Bu sayede acil sağlık problemlerini yakınlarınıza bildirebilirsiniz. Sistem üzerinde bulunan panik butonu her türlü tehdit durumunda güvenliğinizi sağlamak için harekete geçer. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen kablosuz alarm sistemleri fiyat – performans değerlendirmesinde ön plana çıkar. MaviAlarm üzerinden dilediğiniz modeli inceleyerek alarm sistemleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.