IP Kamera Sistemi

IP Network Güvenlik Kamera Sistemleri

İş ve yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak için başvurulan en etkili çözüm yollarından biri kamera sistemleridir. Hırsızlık, yaralama, gasp gibi istenmeyen olaylarda suçluların tespit edilmesinde ve cezalandırılmasında kamera sistemlerine başvurulur. Diğer yandan, kamera sistemlerinin caydırıcı etkisi olduğu da bilinen bir gerçektir.

Teknolojinin ilerlemesi ve güvenlik kamerası araçlarının internet tabanlı olarak kullanılabilmesi hayatı kolaylaştıran etkenleri de beraberinde getirir. IP kamera sistemi, bilinen en profesyonel güvenlik kamera sistemidir ve en geniş bant aralığını kullanır.

Uygun Fiyat ve Yüksek Performans

IP kamera sistemi, dijital ve yüksek çözünürlüklü kayıt yaptığı için görüntüler olabilecek en net seviyededir. Mobil uygulama ile eşleştirerek akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla kamera görüntülerine anında ulaşmanıza imkan sağlayan teknolojisi, güvenliğinizi tehdit eden durumlara tam zamanında ve hızlı müdahale etmenize imkan sağlar.

IP kamera sistemi, uzaktan kontrol edilebilir ve görüntüler uzaklaştırılıp yakınlaştırılabilir. Kolay anlaşılan arayüz tasarımı ile tam bir kullanıcı dostu olan IP kamera sisteminin kurulumu son derece basittir ve sonrasında yüksek bakım maliyetleri gerektirmez. Tasarım, dayanıklılık ve teknolojiyi bir arada sunan IP güvenlik kameraları, düşük maliyeti ve üstün performansı ile beklentileri fazlasıyla karşılayarak sorunsuz çalışan bir sistem sunar.

Teknoloji ile Şekillenen Yeni Nesil Güvenlik Sistemi

Hareket algılama fonksiyonuna sahip olduğu için tüm hareketleri analiz eden IP kamera sistemi ile kaydedilen görüntüleri anlık olarak izleyebilir ya da kayıtlı verilere geriye dönük olarak da ulaşabilirsiniz. Gerçek zamanlı görüntülere ulaşmanıza imkan sağlayan bu sistem, insan ve nesnelerin hareketlerini hareketlerini analiz edebilecek teknolojiye sahiptir.

Farklı lens uzunlukları tercih ederek ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz IP kamera sistemi, yüksek hızlı objektife ve odaklanma özelliğine sahiptir. Sistemin bir diğer avantajı da tüm bu özellikleri sayesinde yangın, su baskını ya da gaz kaçağı gibi tehlike adledebilecek durumları da hızlıca tespit etmesi ve sizi bilgilendirmesidir.

Global markaları bir araya getirerek, ihtiyaçlarınıza uygun güvenlik çözümleri sunan MaviAlarm, fiyat performans ürünü kamera sistemleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmeniz için her zaman yanınızdadır.