IP İnterkom Sistemi

IP İnterkom Sistemi

Apartman IP İnterkom Sistemi

Apartman daireleri arasında sesli ve görüntülü iletişim kurmaya olanak sağlayan iletişim sistemleri interkom olarak adlandırılır. İnterkom sistemleri genellikle apartman ve sitelerde kullanılır. Güvenliği sağlamak amacıyla binalara takılan sesli ve görüntülü konuşma sistemleri modüler bir yapıya sahiptir. Fonksiyonel kullanım özellikleriyle ön plana çıkan güvenlik sistemi, çoklu kullanımın yanı sıra bireysel kullanıma da uygundur. IP interkom sistemi bina çevresine yerleştirilen güvenlik kameralarına bağlanabilir. Bu sayede otopark, çocuk oyun alanı ve kamera görüş alanı dahilinde olan yerler görüntülenir. Tek başına yaşayanların güvenlik için ihtiyaç duyduğu sistem çocuklu aileler tarafından da rağbet görür.

IP İnterkom Sistemi

Alarm Sistemleriyle Senkronize Olabilen Bina İçi Görüntülü ve Sesli Haberleşme Teknolojisi

Anlık iletişime olanak sunan görüntülü ve sesli konuşma sistemleri, tanımadığınız ve şüpheli bulduğunuz kişilerin binaya girişlerini engellemenizi sağlar. İnterkom sistemi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz acil durumlarda site güvenliği ile irtibata geçilebilir. Daireler arasında da görüntülü ve sesli iletişim kurulabildiğinden gerekli görüldüğünde site yönetimine de haber verebilirsiniz. Site içerisinde yer alan market, pastane ve restoranlarla da iletişim kurmanızı sağlayan interkom sistemi, yerinizen ayrılmadan sipariş vermenizi sağlar. Yaşam alanlarınıza taktırdığınız alarm sistemleri, interkom modelleri ile senkronize edilebilir. Alarm sistemlerinizle uyumlu bir şekilde çalışabilen ürün seçenekleri hırsızlık gibi durumların yanı sıra gaz kaçağı, yangın ve su basması gibi durumlarda da sizi ve daha önce sisteme bildirdiğiniz yakınlarınızı uyarır.

Yeni Nesil Haberleşme Araçları Arasında Yer Alan IP İnterkom Sistemi

Duvara monte edilebilen interkom sistemlerinin görüntü ve ses kalitesi tüm daireler için aynıdır. Konuşmak istediğiniz dairelerle görüntü ve ses kalitesi bozulmadan pratik bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Görüntü ya da ses sisteminde bir arıza olduğunda ise ilgili ekipler bilgilendirilir ve sorun kısa sürede giderilir. Düşük bakım maliyetiyle fiyat- performans dengesi sunan görüntülü interkom sistemi avantaj sağlar. Yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlamak ve apartman daireleri arasında pratik bir şekilde iletişim kurmak için bu sistemi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Güçlü altyapısı ve profesyonel hizmet kalitesiyle interkom sistemlerini hizmetinize sunan MaviAlarm firması, sektöre öncülük eden global markalarla çalışır.